Wzór karty

Go down

Wzór karty

Pisanie by Islandia on 2015-08-16, 22:52

TO jest tylko wzór. Można się do tego nie stosować jeśli ktoś ma inne pomysły na opisanie swojej postaci. A jak ktoś już się stosuje do tego to kolejność obojętna.Po za tym przepraszam jak to będzie za dużo punktów nie trzeba pisać nie wiadomo ile.

Imię i Nazwisko

Kraj

Wiek
Wiek może być dowolny jak kto woli ale też nie przeginajmy aby ktoś nie był za młody. (Czyt. 5 lat)

Wygląd
Tu jak zwykle uwzględniamy wygląd postaci ale jeśli się dalej doczyta będzie trzeba tu uwzględnić udźwig danej postaci. Nikt nie może nosić nieskończoność rzeczy przy sobie. To wszystko zależy od wzrostu i budowy ciała.

Charakter

Teraz coś co zwykle jest w Fantasy a tak bynajmniej widziałam:

Pochodzenie
Skąd pochodzi wasza postać. Moze być nieznane bo ona sama nie wie albo latała z rąk do rąk. Może być to kraina podana w propozycjach albo coś swojego. Jeśli to będzie coś swojego proszę o opis tego miejsca i jak tam się żyło

Przynależność
Chodzi tu przeważnie o pochodzenie postaci
Szlachta
Kartel (Inaczej bandyci)
Jakaś Gildia
Biedota
Zwykły mieszczanin itp. itd.

Klasa
Coś co jest w każdej no prawie każdej grze RPG. Tutaj nie ograniczymy się tylko do jednego. Ktoś może być Magiem Bitewnym czyli to są już dwie klasy bo wojownik oraz mag. Zatem dostęp jest do 3...ewentualnie 4 klas jak kto woli.

Broń/Magia
Jeśli ktoś się takową posługuje. Co do broni są ograniczenia wagi. Nikt nie uniesie Claymore 72 kilo, łuk od 6 w zwyż, 2 mieczy około 12kilo, sztylet 2kilo itp. To zależy od budowy postaci. A co do magii można mieć każdą szkołę magii ale jeśli o to chodzi to wszystkie na poziomie podstawowym albo zaawansowanym nigdzie wyżej. Preferuję (preferuję nie nakazuję) ograniczyć się do 3 szkół magii na poziomie ekspert lub 2 na mistrza albo 1 na arcymistrza.

Zalety i Wady
Każda postać je ma. Mocne i słabe strony charakteru jak i samej postaci pod względem umiejętności.

Romans
Tu jest coś dla osób które takową rzecz będą chciały tworzyć takie romanse. Chodzi o to czy można z taka osobą nawiązać romans lub coś głębszego. Chodzi też czy postać miała kogoś takiego ale nagle zniknął lub dalej jest.

Krótka Historia
avatar
Islandia
Admin

Posts : 6
Join date : 16/08/2015

Zobacz profil autora http://hetaliafantasyrp.discutland.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach