Regulamin - Obowiązkowa lektura dla nowo przybyłych

Go down

Regulamin - Obowiązkowa lektura dla nowo przybyłych

Pisanie by Islandia on 2015-08-16, 23:54

Regulamin

1.Dozwolone są zarówno postacie nie kanoniczne czyli własne OC, 2p! oraz dozwolona jest również zmiana płci postaci danego kraju, czyli jeśli kanonicznie np. mamy męską Norwegię, możemy być fem!Norwegią, czyli kobiecą wersją.

2.Świat tworzymy wspólnie. Jeśli masz propozycję co do sytuacji w miejscu rozgrywki, możesz to zgłosić w zakładce "Pomysły, Propozycje", a Admini rozpatrzą daną opcję.

3.Najlepiej aby karta postaci pojawiła się najszybciej jak się da, nie ma jakiegoś okresu czasowego ale fajnie by było aby było ostatecznie tydzień po dołączeniu na forum. Administracja postara się tylko zerknąć, zaakceptować i nie mącić w waszej karcie, mówiąc, że coś się nie podoba. (Można korzystać z własnych wzorów karty postaci choć nie będziemy źli jeśli będziecie korzystać z tego w temacie
http://hetaliafantasyrp.discutland.com/t1-wzor-karty

Edit: Przy tworzeniu karty postaci zalecam trzymania się przynajmniej wyglądu postaci kanonicznej i części charakteru. Jak ktoś chce zmienić ciamajdowatego Romano w typowego "Bossa" proszę bardzo ale niech ma krztę charakteru z kanonu.


4.Avatar użytkownika ma być osobą kraju jaką dana osoba gra. Litwa nagle nie może mieć obrazka Rosji...(Tak idealne porównanie.)

5.To samo z nazwą użytkownika. Wystarczy np.Polska

6.Sprawy posiadania więcej niż jednego konta wystarczy omówić z administracją, a z pewnością dobrze ją rozpatrzy.

7.Najlepiej aby postacie się nie powtarzały chodzi tu głównie o to jak pojawi się Anglia to aby nie było 2p i femki. (Chodzi tylko o przysłowiowe ,,najlepiej" ale oczywiście mogą być.)

8. Pisanie tak zwanej gry fabularnej najlepiej aby zawierało minimum minimum 4-5 rozbudowanych zdań.

9. Jeśli ktoś robi dużo błędów ortograficznych, językowych, interpunkcyjnych to proszę zwrócenie uwagi albo wyrozumiałość ktoś może być dyslektykiem w każdym calu. (Np.Moja osoba)

10.Nieobecności prosimy usprawiedliwiać albo administracji albo osobie z którą piszesz. Nie karamy usunięciem konta.

11.Należy przynajmniej minimalnie znać coś o kraju którym się gra. Wujek Google nie gryzie. Chodzi tu aby można skorzystać z powiązań historycznych jak i języku jakim się posługuje w danym kraju.

12.Wątki erotyczne w świecie średniowiecza-fantasy są na porządku dziennym zatem nie oznaczamy ich jako spoiler. Tak samo wulgaryzmy. Jednak prosimy nie stosować ich w jednym zdaniu zbyt często.

13.Specyficzne relacje między krajami no tak jak: Anglia - Francja, Grecja - Turcja itp. Fajnie by było aby były one zachowane choć można je zmienić na samym początku gry fabularnej. Można ustalić, że są między sobą pomimo wszystko bardzo dobrymi sojusznikami, lub stopniowo zmieniać ich relacje w trakcie rozgrywki. A, i jeszcze jedno. Pamiętajmy również, że hetalia jest komedią, nie musimy być grobowo poważni i ograniczać się w każdym momencie rozgrywki! Smile

14. I NAJWAŻNIEJSZE.
ADMINISTRACJA
wtrąca się do gry tylko jako jedna z postaci RP nie jako Admini i Moderatorzy.


Ostatnio zmieniony przez HetaliaWales dnia 2015-08-17, 13:32, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Poprawka opisu.)
avatar
Islandia
Admin

Posts : 6
Join date : 16/08/2015

Zobacz profil autora http://hetaliafantasyrp.discutland.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach